NOVINKY

31.01.2017 V sekci „Ceník & Katalog“ si nyní můžete stáhnout aktuální katalog a ceník STILO pro rok 2017 ve formátu PDF. Novinkou v sortimentu firmy STILO jsou přilby ST5R, ST5F (N) a ST5GT s homologací FIA 8860-2016, přilby ST5F N CMR s novou homologací CMR2016 a v neposlední řadě komunikační systém pro okruhové závody.

02.02.2016 V sekci „Ceník & Katalog“ si nyní můžete stáhnout aktuální katalog STILO pro rok 2016 ve formátu PDF.

01.02.2016 Aktualizace stránek stilo-cz.cz. Nově najdete v nabídce STILO bezpečnostní přilby ST5R pro rally, okruhové přilby ST5 F(N) a ST5 GT v provedení Composite a dále přilbu pro motorové čluny ST5F Offshore. Všechny přilby (vyjma FIA 8860) jsou poté vyráběny dle nových bezpečnostních předpisů s homologací FIA 8859-2015 (Snell SA2015).

25.01.2016 Valtteri Bottas, 26-letý jezdec stáje Williams Martini Racing F1, bude v letošní sezóně Formule 1 použivat přilbu STILO ST5FN Zero. Valtteri je tedy již třetím jezdcem F1 spolehajícím na kvality italského výrobce bezpečnostních přileb…

„What impressed me the most when I tried it for the first time was the low weight and the ventilation. These features will definitely be a plus point when racing on fast tracks or during hot races. Everyone at Stilo is highly motivated to push the development forward, even when the product is already a premium and that gives me full confidence in their helmets. I’m looking forward to a safe & successful future together.”

28.09.2015 Sebastien Ogier a Julien Ingrassia získávají třetí titul mistra světa v rally. Posádka teamu Volkswagen Motorsport spoléhá samozřejmě na kvality bezpečnostních přileb STILO a rovněž používá nový digitální interkom STILO DG-30.

“It’s been an incredible season and this was my best victory so far. I didn’t make any mistake. I’ve done great rallies and this was one of the best. Winning the first tile gives you unique emotions, you reach a goal that you’ve been fighting for for a long time, it’s like a consecration. Winning the second title is also, naturally, fantastic because it shows that the first one was not a matter of luck or casualty. The third one consolidated a series that I hope can become longer and longer. Indeed Julien and I thought from the beginning that ending up before everyone would be particularly tough.”

02.02.2015 Felipe Nasr, jezdec teamu Sauber F1, bude prvním jezdcem používající přilbu STILO ve Formuli 1 !

“It was a great opportunity to me to have such a strong support since the beginning of my career in Europe. My friend Augusto Farfus (Brazilian driver, now in DTM series) introduced me to Elena and Ludovico and we are together since the first race in BMW series until nowadays. I am very proud to be the first driver to race with Stilo in F1.”

20.01.2015 Spuštění nových stránek stilo-cz.cz